Nasze sukcesy

ELA WRONA, PREZESKA FUNDACJI  „DOM KULTURY” STYPENDYSTKĄ MKIDN W 2017

Ela Wrona, nasza Prezeska, otrzymała Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z zakresu upowszechniania kultury na 2017 rok. Bardzo się cieszymy i dziękujemy! Zobacz więcej>>

 

 

 

MAŁGOSIA BRUS z naszej fundacji w 2017 r. została studentką: studia niestacjonarne UKSW, Wydział Humanistyczny, kierunek: Kulturoznawstwo – Zarządzanie kulturą.

 

 

 

 

JUSTYNA DOMASŁOWSKA SZULC, WICEPREZESKA FUNDACJI „DOM KULTURY” STYPENDYSTKĄ MKIDN W 2015

Bardzo miło nam zakomunikować, że człowiek naszej Fundacji, Justyna Domasłowska Szulc, otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie “Aktywność obywatelska”.

W ramach stypendium prowadzic będzie edukację kulturalną i artystyczną w więzieniu dla kobiet na warszawskim Grochowie w ramach nieformalnego programu “Kultura na zamku”. Na bieżąco będziemy Was informować o działaniach. Zostańcie z nami! Zobacz więcej >>

SREBRNA ODZNAKA ZA ZASŁUGI W PRACY PENITENCJARNEJ DLA JUSTYNY DOMASŁOWSKIEJ SZULC

Podczas akademii z okazji Święta Niepodległości zorganizowanej przez Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie otrzymaliśmy Srebrną Odznakę Ministra Sprawiedliwości za zasługi w pracy penitencjarnej.

Odznakę wręczył Zastępca Dyrektora Generalnego Służby Więziennej płk. Zbigniew Kardaś i Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Warszawie płk Anna Osowska – Rembecka.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, za okazane nam zaufanie i wsparcie.