Muzyka łączy pokolenia – zaproszenie na koncert 11 listopada

Na fotografii próba dwóch chórów, które ćwiczą przed tym ważnym występem, wszystkich serdecznie zapraszamy!

Muzyka łączy pokolenia

W dniu Święta Niepodległości, 11 listopada o godz. 15.30 zapraszamy

do Sali Balowej Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich na premierowy występ niezwykłego międzypokoleniowego chóru.

Chórzyści pochodzą z dwóch różnych światów – są to seniorzy z Domu Dziennego Pobytu z Pragi Południe i młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego Księży Orionistów z Ochoty.

Przygotowali repertuar patriotyczny. Występ jest wynikiem kilkumiesięcznej pracy w ramach projektu „Muzyka łączy pokolenia”, który Fundacja „Dom Kultury” realizuje dzięki dotacji ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm jutra”.

Zapewniamy niecodzienne wrażenia, ciekawe aranżacje, zaskakujące brzmienia

i możliwość wspólnego pośpiewania   znanych patriotycznych pieśni i dawnych szlagierów..

Niech nas połączy patriotyzm i muzyka!

Serdecznie zapraszamy!

11 listopada 2017 roku

Pałac na Wodzie (Sala Balowa)

Łazienki Królewskie

Informacja: 601 372 842

www.fundacjadomkultury.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.